OTR63GB3M Maintenance switch
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz nākamajam cenrādim vai kamēr prece ir krājumā
EAN: 6417019935911
MPN: 1SCA164351R1001
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 4-6 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums OTR63GB3M Maintenance switch
Zīmols ABB
Kategorijas Slēdžu atdalītāji
Izcelsmes valsts* BG
Harmonizētās sistēmas kods 8536 3030 00
ETIM EC000216
Nominālā pastāvīgā strāva Iu 63 A
Stabu skaits 3
Nominālais darba spriegums 800 V
Aizsardzības pakāpe (IP), priekšpuse IP65
Versija kā galvenais slēdzis Yes
Versija kā drošības slēdzis No
Versija kā apkopes/servisa slēdzis Yes
Nominālā īstermiņa izturības strāva lcw 1.5 kA
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 6417019935911, 6417019935911
Citi tehniskie dati
Platums 150
Augstums 200
Dziļums 100
Papildu kontaktu skaits kā parasti atvērts kontakts 2
Papildkontaktu skaits kā parasti slēgts kontakts 2
Papildkontaktu skaits kā pārslēgšanas kontakts 0
Slēdžu skaits 1
Bloķējams Yes
Integrēta motora piedziņa No
Galvenās ķēdes elektriskā pieslēguma veids Skrūvju savienojums
Versija kā avārijas apturēšanas uzstādīšana No
Vadības elementa veids Pagrieziena poga
Nominālā darbības jauda pie AC-23, 400 V 30 kW
Krāsu kontroles elements Melns
Piemērots 4 caurumu montāžai priekšā No
Piemērots priekšējai montāžas centram No
Piemērots sadales paneļa uzstādīšanai Yes
Piemērots starpposma montāžai No
Maks. nominālais darba spriegums Ue AC 800 V
Motora piedziņa pēc izvēles No
Sprieguma atbrīvošana pēc izvēles No
Ierīces uzbūve Pilnīga ierīce korpusā
Pārslēgšanas jauda pie 400 V 30 kW
Versija kā atpakaļgaitas slēdzis No
Nominālā pastāvīgā strāva pie AC-23, 400 V 63 A
Aizsardzības pakāpe (NEMA) Citi
Ar iepriekš samontētu kabeļu No
Apraksts
Maintenance switch, 3-p. 415V AC23 63A, 30kW. Mounted auxiliary contact: 0NO0NC. Stainless steel enclosure. IP65. Black Selector handle. Interlocked cover. Defeatable interlocking. The enclosure of the OTR series is made of rigid stainless steel, class AISI304. The enclosure has a hinged door, with door lock. The cover is interlocked, and can not be opened when switch is on. The interlock function can be defeated for thermographing. Suitable for outdoor and indoor use. The cable entries are of knock out types. N- and PE terminal included.