OTR63GA4M Maintenance switch
EAN: 6417019935874
MPN: 1SCA164347R1001
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums OTR63GA4M Maintenance switch
ETIM EC000216
Nominālā pastāvīgā strāva Iu 63 A
Stabu skaits 4
Nominālais darba spriegums 800 V
Versija kā apkopes/servisa slēdzis Yes
Nominālā īstermiņa izturības strāva lcw 1.5 kA
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 6417019935874, 6417019935874
Citi tehniskie dati
Platums 150
Augstums 200
Dziļums 100
Papildu kontaktu skaits kā parasti atvērts kontakts 3
Papildkontaktu skaits kā parasti slēgts kontakts 3
Vadības elementa veids Pagrieziena poga
Nominālā darbības jauda pie AC-23, 400 V 30 kW
Krāsu kontroles elements Sarkans
Piemērots starpposma montāžai No
Maks. nominālais darba spriegums Ue AC 800 V
Ierīces uzbūve Pilnīga ierīce korpusā
Pārslēgšanas jauda pie 400 V 30 kW
Versija kā atpakaļgaitas slēdzis No
Nominālā pastāvīgā strāva pie AC-23, 400 V 63 A
Apraksts
Maintenance switch, 4-p. 415V AC23 63A, 30kW. Mounted auxiliary contact: 1NO1NC. Stainless steel enclosure. IP65. RedYellow Selector handle. Interlocked cover. Defeatable interlocking. The enclosure of the OTR series is made of rigid stainless steel, class AISI304. The enclosure has a hinged door, with door lock. The cover is interlocked, and can not be opened when switch is on. The interlock function can be defeated for thermographing. Suitable for outdoor and indoor use. The cable entries are of knock out types. PE terminal and auxiliary contact included. Can be used in EMC application, if EMC cable glands are used.