OTR125GT4M Maintenance switch
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz nākamajam cenrādim vai kamēr prece ir krājumā
EAN: 6417019936512
MPN: 1SCA164415R1001
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 4-6 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums OTR125GT4M Maintenance switch
Zīmols ABB
Kategorijas Slēdžu atdalītāji
Izcelsmes valsts* BG
Harmonizētās sistēmas kods 8536 3030 00
ETIM EC000216
Nominālā pastāvīgā strāva Iu 125 A
Stabu skaits 4
Nominālais darba spriegums 800 V
Aizsardzības pakāpe (IP), priekšpuse IP65
Versija kā galvenais slēdzis Yes
Versija kā drošības slēdzis No
Versija kā apkopes/servisa slēdzis Yes
Nominālā īstermiņa izturības strāva lcw 2.5 kA
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 6417019936512, 6417019936512
Citi tehniskie dati
Platums 200
Augstums 300
Dziļums 135
Papildu kontaktu skaits kā parasti atvērts kontakts 4
Papildkontaktu skaits kā parasti slēgts kontakts 4
Papildkontaktu skaits kā pārslēgšanas kontakts 0
Slēdžu skaits 1
Bloķējams Yes
Integrēta motora piedziņa No
Galvenās ķēdes elektriskā pieslēguma veids Skrūvju savienojums
Versija kā avārijas apturēšanas uzstādīšana No
Vadības elementa veids Citi
Nominālā darbības jauda pie AC-23, 400 V 55 kW
Krāsu kontroles elements Melns
Piemērots 4 caurumu montāžai priekšā No
Piemērots priekšējai montāžas centram No
Piemērots sadales paneļa uzstādīšanai Yes
Piemērots starpposma montāžai No
Maks. nominālais darba spriegums Ue AC 800 V
Motora piedziņa pēc izvēles No
Sprieguma atbrīvošana pēc izvēles No
Ierīces uzbūve Pilnīga ierīce korpusā
Pārslēgšanas jauda pie 400 V 55 kW
Versija kā atpakaļgaitas slēdzis No
Nominālā pastāvīgā strāva pie AC-23, 400 V 125 A
Aizsardzības pakāpe (NEMA) Citi
Ar iepriekš samontētu kabeļu No
Apraksts
Maintenance switch, 4-p. 415V AC23 125A, 55kW. Mounted auxiliary contact: 1NO1NC. Stainless steel enclosure. IP65. Black Pistol handle. Interlocked cover. Defeatable interlocking.