OTR100GB3M Maintenance switch
EAN: 6417019936093
MPN: 1SCA164369R1001
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums OTR100GB3M Maintenance switch
ETIM EC000216
Nominālā pastāvīgā strāva Iu 100 A
Stabu skaits 3
Nominālais darba spriegums 800 V
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 6417019936093, 6417019936093
Dziļums 135
Papildu kontaktu skaits kā parasti atvērts kontakts 2
Papildkontaktu skaits kā parasti slēgts kontakts 2
Vadības elementa veids Citi
Nominālā darbības jauda pie AC-23, 400 V 55 kW
Krāsu kontroles elements Melns
Piemērots starpposma montāžai No
Maks. nominālais darba spriegums Ue AC 800 V
Ierīces uzbūve Pilnīga ierīce korpusā
Pārslēgšanas jauda pie 400 V 55 kW
Versija kā atpakaļgaitas slēdzis No
Nominālā pastāvīgā strāva pie AC-23, 400 V 100 A
Apraksts
Maintenance switch, 3-p. 415V AC23 100A, 55kW. Mounted auxiliary contact: 0NO0NC. Stainless steel enclosure. IP65. Black Pistol handle. Interlocked cover. Defeatable interlocking. The enclosure of the OTR series is made of rigid stainless steel, class AISI304. The enclosure has a hinged door, with door lock. The cover is interlocked, and can not be opened when switch is on. The interlock function can be defeated for thermographing. Suitable for outdoor and indoor use. The end plates are blank, and can be drilled by the installer. N- and PE terminal included.