OTP63GBA3M Maintenance switch
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz nākamajam cenrādim vai kamēr prece ir krājumā
EAN: 6417019933443
MPN: 1SCA164237R1001
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 4-6 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums OTP63GBA3M Maintenance switch
Zīmols ABB
Kategorijas Slēdžu atdalītāji
Izcelsmes valsts* FI
Harmonizētās sistēmas kods 8536 3030 00
ETIM EC000216
Nominālā pastāvīgā strāva Iu 63 A
Stabu skaits 3
Nominālais darba spriegums 800 V
Aizsardzības pakāpe (IP), priekšpuse IP65
Versija kā galvenais slēdzis Yes
Versija kā drošības slēdzis No
Versija kā apkopes/servisa slēdzis Yes
Nominālā īstermiņa izturības strāva lcw 1.5 kA
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 6417019933443, 6417019933443
Citi tehniskie dati
Platums 145
Augstums 200
Dziļums 90
Papildu kontaktu skaits kā parasti atvērts kontakts 4
Papildkontaktu skaits kā parasti slēgts kontakts 4
Papildkontaktu skaits kā pārslēgšanas kontakts 0
Slēdžu skaits 1
Bloķējams Yes
Integrēta motora piedziņa No
Galvenās ķēdes elektriskā pieslēguma veids Skrūvju savienojums
Versija kā avārijas apturēšanas uzstādīšana No
Vadības elementa veids Pagrieziena poga
Nominālā darbības jauda pie AC-23, 400 V 30 kW
Krāsu kontroles elements Sarkans
Piemērots 4 caurumu montāžai priekšā No
Piemērots priekšējai montāžas centram No
Piemērots sadales paneļa uzstādīšanai Yes
Piemērots starpposma montāžai No
Maks. nominālais darba spriegums Ue AC 800 V
Motora piedziņa pēc izvēles No
Sprieguma atbrīvošana pēc izvēles No
Ierīces uzbūve Pilnīga ierīce korpusā
Pārslēgšanas jauda pie 400 V 30 kW
Versija kā atpakaļgaitas slēdzis No
Nominālā pastāvīgā strāva pie AC-23, 400 V 63 A
Aizsardzības pakāpe (NEMA) Citi
Ar iepriekš samontētu kabeļu No
Apraksts
Maintenance switch, 3-p. 415V AC23 63A, 30kW. Mounted auxiliary contact: 0NO0NC. Plastic enclosure. IP65. RedYellow Selector handle. Interlocked cover. Defeatable interlocking. The enclosure in the OTP series is using a rigid glass reinforced polycarbonate enclosure. The enclosure is UV protected, protected against low-pressure water jets (IP65), and hence built for outdoor and indoor use. The cable entries are threaded and have knock out holes for 2 parallell cables and one control cable, both from top and bottom. The handle is padlockable and made for three padlocks. The cover is interlocked. The interlocking can be by-passed, for thermographing etc. The switch is made for 5 wire system, and have a fixed neutral terminal and PE terminal.