OTP16BA3M25 Enclosed Switch Disconnector image 3
MD99 thumbnail 1
MD01 thumbnail 2
OTP16BA3M25 Enclosed Switch Disconnector thumbnail 3
OTP16BA3M25 Sicherheitsschalter 3-polig 7,5 kW 400V m. rot-gelbem Griff
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 6417019223124
MPN: 1SCA022699R2960
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: Pēc pieprasījuma
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums OTP16BA3M25 Enclosed Switch Disconnector
Izcelsmes valsts* FI
Harmonizētās sistēmas kods 8536 5080 00
ETIM EC000216
Nominālā pastāvīgā strāva Iu 25 A
Stabu skaits 3
Nominālais darba spriegums 750 V
Versija kā drošības slēdzis No
Versija kā apkopes/servisa slēdzis No
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 6417019223124
Citi tehniskie dati
Papildu kontaktu skaits kā parasti atvērts kontakts 0
Papildkontaktu skaits kā parasti slēgts kontakts 0
Papildkontaktu skaits kā pārslēgšanas kontakts 0
Slēdžu skaits 1
Bloķējams No
Vadības elementa veids Pagrieziena poga
Nominālā darbības jauda pie AC-23, 400 V 7.5 kW
Krāsu kontroles elements Sarkans
Piemērots uzstādīšanai uz grīdas No
Piemērots 4 caurumu montāžai priekšā Yes
Piemērots priekšējai montāžas centram No
Piemērots sadales paneļa uzstādīšanai No
Piemērots starpposma montāžai Yes
Maks. nominālais darba spriegums Ue AC 750 V
Ierīces uzbūve Pilnīga ierīce korpusā
Nominālā pastāvīgā strāva pie AC-21, 400 V 16 A
Pārslēgšanas jauda pie 400 V 7.5 kW
Versija kā atpakaļgaitas slēdzis No
Nominālā pastāvīgā strāva pie AC-23, 400 V 16 A
Lejupielādes
Apraksts
Encl. Switch Disconnector, 3-p. 415V AC23 16A, 7.5kW. Plastic enclosure. IP65. RedYellow Selector handle. Interlocked cover. Defeatable interlocking. The enclosure in the OTP series is using a rigid glass reinforced polycarbonate enclosure. The enclosure is UV protected, protected against low-pressure water jets (IP65), and hence built for outdoor and indoor use. The cable entries are threaded and have knock out holes for 2 parallell cables, both from top and bottom. The handle is padlockable and made for three padlocks. The cover is interlocked. The interlocking can be by-passed, for thermographing etc. The switch is made for 5 wire system, and have a fixed neutral terminal and PE terminal. Two membrane glands and two pull stoppers included.