OTM400E2CM230V MOTORIZED C/O SWITCH image 1
OTM400E2CM230V MOTORIZED C/O SWITCH image 2
OTM400E2CM230V MOTORIZED C/O SWITCH thumbnail 1
OTM400E2CM230V MOTORIZED C/O SWITCH thumbnail 2
OTM400E2CM230V Lastumschalter m. Mot. 2-polig 400A m. Griff für manuel. Betr.
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 6417019524993
MPN: 1SCA121226R1001
Kaste: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: Pēc pieprasījuma
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums OTM400E2CM230V MOTORIZED C/O SWITCH
ETIM EC000216
Stabu skaits 2
Nominālais darba spriegums 1000 V
Versija kā apkopes/servisa slēdzis Yes
Nominālā īstermiņa izturības strāva lcw 15 kA
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 6417019524993
Nominālā darbības jauda pie AC-23, 400 V 220 kW
Piemērots starpposma montāžai No
Maks. nominālais darba spriegums Ue AC 1000 V
Nominālā pastāvīgā strāva pie AC-21, 400 V 400 A