OTM315E3CM110V MOTORIZED C/O SWITCH image 2
MD01 thumbnail 1
OTM315E3CM110V MOTORIZED C/O SWITCH thumbnail 2
OTM315E3CM110V Lastumschalter m. Mot. 3-polig 315A m. Griff für manuel. Betr.
EAN: 6417019297798
MPN: 1SCA022847R1120
Kaste: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 8-10 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums OTM315E3CM110V MOTORIZED C/O SWITCH
ETIM EC000216
Stabu skaits 3
Nominālais darba spriegums 1000 V
Versija kā apkopes/servisa slēdzis Yes
Nominālā īstermiņa izturības strāva lcw 15 kA
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 6417019297798
Nominālā darbības jauda pie AC-23, 400 V 160 kW
Piemērots starpposma montāžai No
Maks. nominālais darba spriegums Ue AC 1000 V
Nominālā pastāvīgā strāva pie AC-21, 400 V 315 A
Pārslēgšanas jauda pie 400 V 160 kW
Versija kā atpakaļgaitas slēdzis No
Nominālā pastāvīgā strāva pie AC-23, 400 V 315 A