OTM250E4CM110V MOTORIZED C/O SWITCH image 1
OTM250E4CM110V MOTORIZED C/O SWITCH image 2
OTM250E4CM110V MOTORIZED C/O SWITCH thumbnail 1
OTM250E4CM110V MOTORIZED C/O SWITCH thumbnail 2
OTM250E4CM110V Lastumschalter m. Mot. 4-polig 250A m. Griff für manuel. Betr.
EAN: 6417019296869
MPN: 1SCA022846R1830
Kaste: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 4-6 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums OTM250E4CM110V MOTORIZED C/O SWITCH
ETIM EC000216
Stabu skaits 4
Nominālais darba spriegums 1000 V
Versija kā apkopes/servisa slēdzis Yes
Nominālā īstermiņa izturības strāva lcw 8 kA
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 6417019296869
Nominālā darbības jauda pie AC-23, 400 V 140 kW
Piemērots starpposma montāžai No
Maks. nominālais darba spriegums Ue AC 1000 V
Nominālā pastāvīgā strāva pie AC-21, 400 V 250 A
Pārslēgšanas jauda pie 400 V 140 kW
Versija kā atpakaļgaitas slēdzis No
Nominālā pastāvīgā strāva pie AC-23, 400 V 250 A