OTM200E4WCM48D MOTORIZED C/O SWITCH image 1
OTM200E4WCM48D MOTORIZED C/O SWITCH image 2
OTM200E4WCM48D MOTORIZED C/O SWITCH image 3
OTM200E4WCM48D MOTORIZED C/O SWITCH thumbnail 1
OTM200E4WCM48D MOTORIZED C/O SWITCH thumbnail 2
OTM200E4WCM48D MOTORIZED C/O SWITCH thumbnail 3
OTM160E4WCM230C MOTORIZED C/O SWITCH
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz nākamajam cenrādim vai kamēr prece ir krājumā
EAN: 6417019297453
MPN: 1SCA022846R7610
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 8-10 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums OTM200E4WCM48D MOTORIZED C/O SWITCH
Zīmols ABB
Kategorijas Slēdžu atdalītāji
Izcelsmes valsts* FI
Harmonizētās sistēmas kods 8536 5080 00
ETIM EC000216
Stabu skaits 4
Nominālais darba spriegums 1000 V
Aizsardzības pakāpe (IP), priekšpuse IP20
Versija kā galvenais slēdzis Yes
Versija kā drošības slēdzis No
Versija kā apkopes/servisa slēdzis Yes
Nominālā īstermiņa izturības strāva lcw 8 kA
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 6417019297453
Citi tehniskie dati
Papildu kontaktu skaits kā parasti atvērts kontakts 0
Papildkontaktu skaits kā parasti slēgts kontakts 0
Papildkontaktu skaits kā pārslēgšanas kontakts 0
Slēdžu skaits 1
Bloķējams Yes
Integrēta motora piedziņa Yes
Galvenās ķēdes elektriskā pieslēguma veids Skrūves savienojums
Versija kā avārijas apturēšanas uzstādīšana No
Vadības elementa veids Garais pagriežamais rokturis
Nominālā darbības jauda pie AC-23, 400 V 110 kW
Krāsu kontroles elements Melns
Piemērots uzstādīšanai uz grīdas No
Piemērots 4 caurumu montāžai priekšā Yes
Piemērots priekšējai montāžas centram No
Piemērots sadales paneļa uzstādīšanai Yes
Piemērots starpposma montāžai No
Maks. nominālais darba spriegums Ue AC 1000 V
Motora piedziņa pēc izvēles No
Sprieguma atbrīvošana pēc izvēles No
Ierīces uzbūve Iebūvējamās ierīces iebīdāmās iebūves tehnika
Nominālā pastāvīgā strāva pie AC-21, 400 V 200 A
Pārslēgšanas jauda pie 400 V 110 kW
Versija kā atpakaļgaitas slēdzis No
Nominālā pastāvīgā strāva pie AC-23, 400 V 200 A