OTE90A6M EMC safety switch image 2
MD99 thumbnail 1
OTE90A6M EMC safety switch thumbnail 2
OTE90A6M EMV-Sicherheitsschalter 6-polig 45 kW 400V m. rot-gelbem Griff
EAN: 6417019274843
MPN: 1SCA022812R6880
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums OTE90A6M EMC safety switch
Izcelsmes valsts* FI
Harmonizētās sistēmas kods 8538 1000 00
ETIM EC000216
Nominālā pastāvīgā strāva Iu 135 A
Stabu skaits 6
Nominālais darba spriegums 750 V
Aizsardzības pakāpe (IP), priekšpuse IP65
Versija kā galvenais slēdzis Yes
Versija kā drošības slēdzis Yes
Versija kā apkopes/servisa slēdzis Yes
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 6417019274843
Citi tehniskie dati
Papildu kontaktu skaits kā parasti atvērts kontakts 0
Papildkontaktu skaits kā parasti slēgts kontakts 0
Papildkontaktu skaits kā pārslēgšanas kontakts 0
Slēdžu skaits 1
Bloķējams No
Integrēta motora piedziņa No
Versija kā avārijas apturēšanas uzstādīšana No
Vadības elementa veids Garais pagriežamais rokturis
Nominālā darbības jauda pie AC-23, 400 V 45 kW
Krāsu kontroles elements Sarkans
Piemērots uzstādīšanai uz grīdas No
Piemērots 4 caurumu montāžai priekšā Yes
Piemērots priekšējai montāžas centram No
Piemērots sadales paneļa uzstādīšanai No
Piemērots starpposma montāžai Yes
Maks. nominālais darba spriegums Ue AC 750 V
Ierīces uzbūve Pilnīga ierīce korpusā
Nominālā pastāvīgā strāva pie AC-21, 400 V 125 A
Pārslēgšanas jauda pie 400 V 45 kW
Versija kā atpakaļgaitas slēdzis No
Nominālā pastāvīgā strāva pie AC-23, 400 V 90 A
Lejupielādes
Apraksts
EMC safety switch, 6-p. 415V AC23 90A, 45kW. Mounted auxiliary contact: 1NO0NC. Plastic enclosure. IP65. RedYellow Pistol handle. Interlocked cover. Defeatable interlocking. The enclosure in the OTE series is using a rigid glass reinforced polycarbonate enclosure. The enclosure is UV protected, protected against low-pressure water jets (IP65), and hence built for outdoor and indoor use. The cable entries are threaded and have knock out holes for 2 parallell cables and one control cable, both from top and bottom. The handle is padlockable and made for three padlocks. The interlocking can be by-passed, for thermographing etc. The switch is made for 5 wire system, and have a fixed neutral terminal and PE terminal. The EMC protection is utilized by a metal plate in the bottom, connected to the cable shield with clamps, included in the delivery. No EMC glands needed.