| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | OTBL C 1X26/220 20X1 OSRAM |
| Zīmols | OSRAM |
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8504 1080 00 |
| ETIM | EC001497 |
| Platums | 40 mm |
| Piemērots lampu jaudai | 26 W |
| Garums | 155 mm |
| Nominālais spriegums | 220 V |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Piemērots lampu skaitam | 1 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4008321121714 |