OTA80GS4BX ATEX EMC maintenance switch
EAN: 6417019936451
MPN: 1SCA164406R1001
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums OTA80GS4BX ATEX EMC maintenance switch
ETIM EC000216
Nominālā pastāvīgā strāva Iu 80 A
Stabu skaits 4
Nominālais darba spriegums 800 V
Versija kā apkopes/servisa slēdzis Yes
Nominālā īstermiņa izturības strāva lcw 1.5 kA
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 6417019936451, 6417019936451
Dziļums 118
Papildu kontaktu skaits kā parasti atvērts kontakts 2
Papildkontaktu skaits kā parasti slēgts kontakts 2
Vadības elementa veids Citi
Nominālā darbības jauda pie AC-23, 400 V 45 kW
Krāsu kontroles elements Melns
Piemērots starpposma montāžai No
Maks. nominālais darba spriegums Ue AC 800 V
Ierīces uzbūve Pilnīga ierīce korpusā
Pārslēgšanas jauda pie 400 V 45 kW
Versija kā atpakaļgaitas slēdzis No
Nominālā pastāvīgā strāva pie AC-23, 400 V 80 A