OT400U03 SWITCH-DISCONNECTOR image 1
OT400U03 SWITCH-DISCONNECTOR image 2
OT400U03 SWITCH-DISCONNECTOR image 3
OT400U03 SWITCH-DISCONNECTOR thumbnail 1
OT400U03 SWITCH-DISCONNECTOR thumbnail 2
OT400U03 SWITCH-DISCONNECTOR thumbnail 3
OS250D02 SWITCH FUSE
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 6417019242613
MPN: 1SCA022747R6490
Iepakojums: 1
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums OT400U03 SWITCH-DISCONNECTOR
ETIM EC000216
Nominālā pastāvīgā strāva Iu 400 A
Stabu skaits 3
Aizsardzības pakāpe (IP), priekšpuse Citi
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 6417019242613
Nominālā darbības jauda pie AC-23, 400 V 220 kW
Piemērots uzstādīšanai uz grīdas Yes
Maks. nominālais darba spriegums Ue AC 1000 V