OT400E04YP BY-PASS SWITCH image 2
MD01 thumbnail 1
OT400E04YP BY-PASS SWITCH thumbnail 2
OT400E04YP Bypass-Schalter 4-polig 400A m. Griff u. Welle
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 6417019547152
MPN: 1SCA124026R1001
Kaste: 1
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums OT400E04YP BY-PASS SWITCH
ETIM EC000216
Stabu skaits 4
Nominālais darba spriegums 1000 V
Aizsardzības pakāpe (IP), priekšpuse IP20
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 6417019547152
Slēdžu skaits 1
Bloķējams Yes
Nominālā darbības jauda pie AC-23, 400 V 220 kW
Krāsu kontroles elements Melns
Piemērots uzstādīšanai uz grīdas No
Piemērots 4 caurumu montāžai priekšā Yes
Piemērots priekšējai montāžas centram No
Piemērots sadales paneļa uzstādīšanai Yes
Piemērots starpposma montāžai No
Maks. nominālais darba spriegums Ue AC 1000 V
Motora piedziņa pēc izvēles No
Sprieguma atbrīvošana pēc izvēles No
Ierīces uzbūve Iebūvējamās ierīces iebīdāmās iebūves tehnika
Nominālā pastāvīgā strāva pie AC-21, 400 V 400 A
Pārslēgšanas jauda pie 400 V 220 kW
Versija kā atpakaļgaitas slēdzis No
Nominālā pastāvīgā strāva pie AC-23, 400 V 400 A