OT315E22P SWITCH-DISCONNECTOR image 1
OT315E22P SWITCH-DISCONNECTOR image 2
OT315E22P SWITCH-DISCONNECTOR image 3
OT315E22P SWITCH-DISCONNECTOR thumbnail 1
OT315E22P SWITCH-DISCONNECTOR thumbnail 2
OT315E22P SWITCH-DISCONNECTOR thumbnail 3
OT315E12P SWITCH-DISCONNECTOR
Piegādātāja krājumā
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 6417019235585
MPN: 1SCA022727R4270
Iepakojums: 1
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums OT315E22P SWITCH-DISCONNECTOR
ETIM EC000216
Nominālā pastāvīgā strāva Iu 315 A
Stabu skaits 4
Nominālais darba spriegums 1000 V
Aizsardzības pakāpe (IP), priekšpuse Citi
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 6417019235585
Citi tehniskie dati
Nominālā darbības jauda pie AC-3, 400 V 160 kW
Bloķējams Yes
Nominālā darbības jauda pie AC-23, 400 V 180 kW
Krāsu kontroles elements Melns
Piemērots uzstādīšanai uz grīdas Yes
Piemērots 4 caurumu montāžai priekšā No
Piemērots priekšējai montāžas centram No
Piemērots sadales paneļa uzstādīšanai Yes
Piemērots starpposma montāžai Yes
Maks. nominālais darba spriegums Ue AC 1000 V
Motora piedziņa pēc izvēles No
Sprieguma atbrīvošana pēc izvēles No
Ierīces uzbūve Iebūvēta ierīce fiksētā iebūvēšanas tehnika
Nominālā pastāvīgā strāva pie AC-21, 400 V 315 A
Pārslēgšanas jauda pie 400 V 180 kW
Versija kā atpakaļgaitas slēdzis No
Nominālā pastāvīgā strāva pie AC-23, 400 V 315 A