OT315E04 SWITCH-DISCONNECTOR image 1
OT315E04 SWITCH-DISCONNECTOR image 2
OT315E04 SWITCH-DISCONNECTOR thumbnail 1
OT315E04 SWITCH-DISCONNECTOR thumbnail 2
OT315E03 SWITCH-DISCONNECTOR
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 6417019235721
MPN: 1SCA022727R6050
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: Pēc pieprasījuma
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums OT315E04 SWITCH-DISCONNECTOR
Zīmols ABB
Kategorijas Slēdžu atdalītāji
Izcelsmes valsts* FI
Harmonizētās sistēmas kods 8536 5080 00
ETIM EC000216
Nominālā pastāvīgā strāva Iu 315 A
Stabu skaits 4
Nominālais darba spriegums 1000 V
Aizsardzības pakāpe (IP), priekšpuse Citi
Versija kā galvenais slēdzis Yes
Versija kā drošības slēdzis No
Versija kā apkopes/servisa slēdzis Yes
Nominālā īstermiņa izturības strāva lcw 15 kA
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 6417019235721
Citi tehniskie dati
Papildu kontaktu skaits kā parasti atvērts kontakts 0
Papildkontaktu skaits kā parasti slēgts kontakts 0
Papildkontaktu skaits kā pārslēgšanas kontakts 0
Bloķējams No
Integrēta motora piedziņa No
Galvenās ķēdes elektriskā pieslēguma veids Skrūves savienojums
Versija kā avārijas apturēšanas uzstādīšana No
Vadības elementa veids Garais pagriežamais rokturis
Nominālā darbības jauda pie AC-23, 400 V 180 kW
Piemērots uzstādīšanai uz grīdas Yes
Piemērots 4 caurumu montāžai priekšā No
Piemērots priekšējai montāžas centram No
Piemērots sadales paneļa uzstādīšanai Yes
Piemērots starpposma montāžai Yes
Maks. nominālais darba spriegums Ue AC 1000 V
Motora piedziņa pēc izvēles No
Sprieguma atbrīvošana pēc izvēles No
Ierīces uzbūve Iebūvēta ierīce fiksētā iebūvēšanas tehnika
Nominālā pastāvīgā strāva pie AC-21, 400 V 315 A
Pārslēgšanas jauda pie 400 V 180 kW
Versija kā atpakaļgaitas slēdzis No
Nominālā pastāvīgā strāva pie AC-23, 400 V 315 A