OT250KFCC4A Safety switch image 3
MD01 thumbnail 1
MD99 thumbnail 2
OT250KFCC4A Safety switch thumbnail 3
OT250KFCC4A Sicherheitsschalter 4-polig 132 kW 400V m. rot-gelbem Griff
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 6417019241869
MPN: 1SCA022745R6540
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums OT250KFCC4A Safety switch
ETIM EC000216
Nominālā pastāvīgā strāva Iu 250 A
Stabu skaits 4
Nominālais darba spriegums 1000 V
Aizsardzības pakāpe (IP), priekšpuse IP65
Versija kā galvenais slēdzis Yes
Versija kā drošības slēdzis Yes
Versija kā apkopes/servisa slēdzis Yes
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 6417019241869
Slēdžu skaits 1
Bloķējams No
Nominālā darbības jauda pie AC-23, 400 V 132 kW
Krāsu kontroles elements Sarkans
Piemērots uzstādīšanai uz grīdas No
Piemērots 4 caurumu montāžai priekšā Yes
Piemērots priekšējai montāžas centram No
Piemērots sadales paneļa uzstādīšanai No
Piemērots starpposma montāžai Yes
Maks. nominālais darba spriegums Ue AC 1000 V
Motora piedziņa pēc izvēles No
Sprieguma atbrīvošana pēc izvēles No
Ierīces uzbūve Pilnīga ierīce korpusā
Nominālā pastāvīgā strāva pie AC-21, 400 V 250 A
Pārslēgšanas jauda pie 400 V 132 kW
Versija kā atpakaļgaitas slēdzis No
Nominālā pastāvīgā strāva pie AC-23, 400 V 250 A
Lejupielādes
Apraksts
Safety switch, 4-p. 415V AC23 250A, 132kW. Mounted auxiliary contact: 2NO1NC. Plastic enclosure. IP65. RedYellow Pistol handle. Interlocked cover. Defeatable interlocking. The enclosure in the OT series is using a rigid glass reinforced polycarbonate enclosure. The enclosure is UV protected, protected against low-pressure water jets (IP65), and hence built for outdoor and indoor use. The cable entries knock out types for II-flanges. Cables can be inserted from top and bottom. The handle is padlockable and made for three padlocks. The cover is interlocked. The interlocking can be defeated. PE terminals included.