OT200E12P SWITCH-DISCONNECTOR image 1
MD01 image 2
OT200E12P SWITCH-DISCONNECTOR image 3
OT200E12P SWITCH-DISCONNECTOR image 4
OT200E12P SWITCH-DISCONNECTOR thumbnail 1
MD01 thumbnail 2
OT200E12P SWITCH-DISCONNECTOR thumbnail 3
OT200E12P SWITCH-DISCONNECTOR thumbnail 4
OS200B22N2P SWITCH FUSE
Piegādātāja krājumā
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 6417019231761
MPN: 1SCA022721R3990
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums OT200E12P SWITCH-DISCONNECTOR
ETIM EC000216
Nominālā pastāvīgā strāva Iu 200 A
Stabu skaits 3
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 6417019231761
Nominālā darbības jauda pie AC-23, 400 V 110 kW
Piemērots uzstādīšanai uz grīdas Yes
Maks. nominālais darba spriegums Ue AC 1000 V