OT2000E04CP CHANGE-OVER SWITCH image 1
OT2000E04CP CHANGE-OVER SWITCH image 2
OT2000E04CP CHANGE-OVER SWITCH thumbnail 1
OT2000E04CP CHANGE-OVER SWITCH thumbnail 2
OT2000E03CP CHANGE-OVER SWITCH
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 6417019382838
MPN: 1SCA103912R1001
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: Pēc pieprasījuma
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums OT2000E04CP CHANGE-OVER SWITCH
Zīmols ABB
Kategorijas Slēdžu atdalītāji
Izcelsmes valsts* FI
Harmonizētās sistēmas kods 8536 5080 00
ETIM EC000216
Stabu skaits 4
Nominālais darba spriegums 1000 V
Aizsardzības pakāpe (IP), priekšpuse IP20
Versija kā galvenais slēdzis Yes
Versija kā drošības slēdzis No
Versija kā apkopes/servisa slēdzis Yes
Nominālā īstermiņa izturības strāva lcw 55 kA
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 6417019382838
Citi tehniskie dati
Papildu kontaktu skaits kā parasti atvērts kontakts 0
Papildkontaktu skaits kā parasti slēgts kontakts 0
Papildkontaktu skaits kā pārslēgšanas kontakts 0
Slēdžu skaits 1
Bloķējams Yes
Integrēta motora piedziņa No
Galvenās ķēdes elektriskā pieslēguma veids Skrūves savienojums
Versija kā avārijas apturēšanas uzstādīšana No
Vadības elementa veids Garais pagriežamais rokturis
Krāsu kontroles elements Melns
Piemērots uzstādīšanai uz grīdas No
Piemērots 4 caurumu montāžai priekšā Yes
Piemērots priekšējai montāžas centram No
Piemērots sadales paneļa uzstādīšanai Yes
Piemērots starpposma montāžai No
Maks. nominālais darba spriegums Ue AC 1000 V
Motora piedziņa pēc izvēles No
Sprieguma atbrīvošana pēc izvēles No
Ierīces uzbūve Iebūvējamās ierīces iebīdāmās iebūves tehnika
Nominālā pastāvīgā strāva pie AC-21, 400 V 2000 A
Versija kā atpakaļgaitas slēdzis No
Aizsardzības pakāpe (NEMA) 1
Lejupielādes
Apraksts
2000A, 4 pole manual change-over switch including a black plastic IP65 I-0-II pistol type handle (see the table below), shaft and bolt set for the cable connection. Handle padlockable in the 0-position, door interlock in the I- and II- positions and when padlocked.