OT1250EM03P SWITCH-DISCONNECTOR image 2
OT1250EM03P SWITCH-DISCONNECTOR image 3
MD01 thumbnail 1
OT1250EM03P SWITCH-DISCONNECTOR thumbnail 2
OT1250EM03P SWITCH-DISCONNECTOR thumbnail 3
OS125GD12 SWITCH FUSE
Piegādātāja krājumā
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 6417019480121
MPN: 1SCA115708R1001
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: Pēc pieprasījuma
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums OT1250EM03P SWITCH-DISCONNECTOR
ETIM EC000216
Nominālā pastāvīgā strāva Iu 1250 A
Stabu skaits 3
Aizsardzības pakāpe (IP), priekšpuse Citi
Versija kā galvenais slēdzis Yes
Versija kā drošības slēdzis No
Nominālā īstermiņa izturības strāva lcw 50 kA
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 6417019480121
Citi tehniskie dati
Integrēta motora piedziņa No
Galvenās ķēdes elektriskā pieslēguma veids Skrūves savienojums
Versija kā avārijas apturēšanas uzstādīšana No
Vadības elementa veids Garais pagriežamais rokturis
Nominālā darbības jauda pie AC-23, 400 V 710 kW
Piemērots uzstādīšanai uz grīdas Yes
Maks. nominālais darba spriegums Ue AC 1000 V