| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Oświetlenie przemyslowe |
| Zīmols | PCE |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9405 9900 00 |
| ETIM | EC000347 |
| Platums | 410 mm |
| Garums | 210 mm |
| Augstums/dziļums | 150 mm |
| Lampas tips | LED nav maināms |
| Nominālais spriegums | 220-240 V |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP54 |
| Maks. sistēmas jauda | 30 W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5907711198857 |
| Ar savienojuma vadu un spraudni | Yes |
| Sprieguma veids | AC |
| Ar slēdzi | Yes |
| Ar CEE kontaktdakšu | No |
| Ar aizsargapvalku | Yes |
| Ar gaismas avotu | Yes |
| Piemērots lampu skaitam | 0 |
| Gaismas krāsa | Balts |