| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Oświetlenie przemyslowe |
| Zīmols | PCE |
| ETIM | EC000347 |
| Lampas tips | Luminiscences lampa |
| Nominālais spriegums | 220-240 V |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP54 |
| Krāsu temperatūra | 840 K |
| Maks. sistēmas jauda | 24 W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5902082050322 |
| Ar savienojuma vadu un spraudni | Yes |
| Sprieguma veids | AC |
| Piemērots lampu jaudai | 24 W |
| Ar slēdzi | Yes |
| Ar CEE kontaktdakšu | No |
| Ar aizsargapvalku | Yes |
| Ar gaismas avotu | Yes |
| Piemērots lampu skaitam | 1 |
| Gaismas krāsa | Balts |