| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Oświetlenie przemyslowe |
| Zīmols | PCE |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9405 9900 00 |
| ETIM | EC000347 |
| Platums | 45 mm |
| Garums | 475 mm |
| Augstums/dziļums | 67 mm |
| Lampas tips | LED nav maināms |
| Nominālais spriegums | 220-240 V |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP64 |
| Maks. sistēmas jauda | 6 W |
| Nominālā gaismas plūsma saskaņā ar IEC 62722-2-1 | 620 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5902082050292 |
| Aizsardzības klase | II |
| Ar savienojuma vadu un spraudni | Yes |
| Sprieguma veids | AC |
| Ar slēdzi | No |
| Ar CEE kontaktdakšu | No |
| Ar aizsargapvalku | No |
| Ar gaismas avotu | Yes |
| Piemērots lampu skaitam | 20 |
| Gaismas krāsa | Balts |