| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Oświetlenie przemyslowe |
| Zīmols | PCE |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9405 9900 00 |
| ETIM | EC000694 |
| Platums | 115 mm |
| Garums | 100 mm |
| Augstums/dziļums | 231 mm |
| Nominālais spriegums | 24 V |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP65 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5902082027584 |
| Krāsu korpuss | Melns |
| Sprieguma veids | DC |
| Uzlādējams | Yes |
| Iebūvēta uzlādes ķēde | No |
| Mājokļa materiāls | Plastmasas |
| Piemērots avārijas apgaismojumam | No |
| Ar gaismas avotu | Yes |
| Mirgojošas gaismas funkcijas galvenā lampiņa | No |
| Mirgojošas gaismas funkcijas sekundārais indikators | No |
| Galvenā lampa | LED nav maināms |
| Lampas jaudas galvenā lampa | 15 W |
| Lampas jaudas papildu lampa | 0 W |
| Papildu lampa | Citi |