| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | OSRAM TYP NAV-T 250 E40 28,000LM 250W |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC000821 |
| Modelis | Caurspīdīgs |
| Kontaktligzda | E40 |
| Gaismas plūsma | 28 lm |
| Kopējais garums | 257 mm |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 20-39 |
| Diametrs | 47 mm |
| Lampas efektivitāte | 112 lm/W |
| Lampas forma | Caurule, vienkanāla |
| Nepieciešams ārējais balasts | Yes |
| Krāsu temperatūra | 2 K |
| Lampas jauda | 250 W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4250959943118 |
| Energoefektivitātes klase | A+ |
| Nepieciešams ārējais aizdedze | Yes |
| Bez dzīvsudraba | No |
| Izplūdes cauruļu skaits | 1 |
| Apgaismojums augiem | No |
| Dzīvsudraba tvaika lampas nomaiņa | No |
| Vidējais nominālais kalpošanas laiks | 20 h |
| Svērtais enerģijas patēriņš 1000 stundās | 275 kWh |
| Lampas apzīmējums | Citi |