| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | OSRAM TYP NAV-E 100 SUPER 4Y E40 100W |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC000821 |
| Modelis | Matēts |
| Kontaktligzda | E40 |
| Gaismas plūsma | 8.8 lm |
| Kopējais garums | 183 mm |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 20-39 |
| Diametrs | 76 mm |
| Lampas efektivitāte | 88 lm/W |
| Lampas forma | Elipsveida |
| Nepieciešams ārējais balasts | Yes |
| Krāsu temperatūra | 2 K |
| Lampas jauda | 100 W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4250959939937 |
| Energoefektivitātes klase | A+ |
| Nepieciešams ārējais aizdedze | Yes |
| Bez dzīvsudraba | No |
| Izplūdes cauruļu skaits | 1 |
| Apgaismojums augiem | No |
| Dzīvsudraba tvaika lampas nomaiņa | No |
| Vidējais nominālais kalpošanas laiks | 24 h |
| Svērtais enerģijas patēriņš 1000 stundās | 107 kWh |
| Lampas apzīmējums | Citi |