| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | OSRAM TYP HQI-E/P 400/D E40 31,000LM 400 |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC000037 |
| Modelis | Matēts |
| Kontaktligzda | E40 |
| Gaismas plūsma | 31 lm |
| Kopējais garums | 290 mm |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 90-100 |
| Diametrs | 122 mm |
| Lampas efektivitāte | 76 lm/W |
| Lampas forma | Elipsveida |
| Nepieciešams ārējais balasts | Yes |
| Lampas spriegums | 80-150 V |
| Krāsu temperatūra | 5.1 K |
| Lampas jauda | 400 W |
| Lampas apzīmējums | Citi |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4250959943095 |
| Krāsa | Balts |
| Energoefektivitātes klase | A |
| UV aizsardzība | Yes |
| Degšanas pozīcija | Jebkurš |
| Nepieciešams ārējais aizdedze | Yes |
| Sauļošanās lampa | No |
| Materiāla izplūdes caurule | Kvarcs |
| Nepieciešams slēgts gaismeklis | No |
| Gaismas krāsa | 951 |
| Gaismas krāsa saskaņā ar EN 12464-1 | Neitrāli balta 3300-5300 K |
| Vidējais nominālais kalpošanas laiks | 9 h |
| Svērtais enerģijas patēriņš 1000 stundās | 462 kWh |