| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | OSRAM TYP HQI-E 70/NDL E27 5,100LM 70W |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC000037 |
| Modelis | Caurspīdīgs |
| Kontaktligzda | E27 |
| Gaismas plūsma | 5.5 lm |
| Kopējais garums | 141 mm |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 80-89 |
| Diametrs | 55 mm |
| Lampas efektivitāte | 79 lm/W |
| Lampas forma | Elipsveida |
| Nepieciešams ārējais balasts | Yes |
| Lampas spriegums | 80-120 V |
| Krāsu temperatūra | 4.2 K |
| Lampas jauda | 70 W |
| Lampas apzīmējums | Citi |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4250959942456 |
| Krāsa | Balts |
| Energoefektivitātes klase | A |
| UV aizsardzība | Yes |
| Degšanas pozīcija | Jebkurš |
| Nepieciešams ārējais aizdedze | Yes |
| Sauļošanās lampa | No |
| Materiāla izplūdes caurule | Kvarcs |
| Nepieciešams slēgts gaismeklis | No |
| Gaismas krāsa | 842 |
| Gaismas krāsa saskaņā ar EN 12464-1 | Neitrāli balta 3300-5300 K |
| Vidējais nominālais kalpošanas laiks | 6 h |
| Svērtais enerģijas patēriņš 1000 stundās | 70 kWh |