| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | HQL LED PRO 6000 lm 41 W/4000 K E40 |
| Zīmols | OSRAM |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Energoefektivitātes klase | D |
| EPREL — Eiropas ražojumu energomarķējuma datubāze | 1157794 |
| Kontaktligzda | E40 |
| Aptumšojams | No |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 80-89 |
| Lampas forma | Citi |
| Pārsega veids | Matēts |
| Krāsu temperatūra | 4000 K |
| Lampas jauda | 41 W |
| Gaismas plūsma | 6000 lm |
| Kvēlspuldze | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4058075766037 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 4058075766044 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 4058075766037 |
| Krāsa | Balts |
| Sprieguma veids | AC |
| Ar tālvadības pulti | No |
| Energoefektivitātes klase | D |
| Iespējama attālināta darbība | No |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP65 |
| Gaismas krāsa saskaņā ar EN 12464-1 | Neitrāli balta 3300-5300 K |
| Ir pieejams IFTTT atbalsts | Yes |
| Krāsu konsistence (McAdam elipse) | SDCM6 |
| Fotobioloģiskā drošība saskaņā ar EN 62471 | RG0 |
| Savietojams ar Apple HomeKit | No |
| Savietojams ar Google palīgu | No |
| Savietojams ar Amazon Alexa | No |
| Energoefektivitātes klase saskaņā ar ES regulu 2019/2015 | D |
LED replacement for HID lamps for outdoor application. Product features: Replacement for HQL: Suitable for operation with conventional control gear (CCG) for HQL or 230 V mains. Replacement for other HID: Suitable for operation with line voltage without control gear. Power factor: 0.9. Type of protection: IP65. High surge protection: up to 6 kV (L-N). Product benefits: Saves up to 78 % energy when used as replacement for mercury vapor lamps (HQL). Low maintenance costs thanks to long lifetime. Instant 100 % light, no warm-up time. Areas of application: Streets. Area lighting. Pedestrian zones. Parks. Outdoor applications only in suitable luminaires.