| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | OSRAM DULUXSTAR® COMPACT 14 W/865 E27 |
| Zīmols | OSRAM |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8539 3190 00 |
| ETIM | EC000819 |
| Kontaktligzda | E27 |
| Gaismas plūsma | 710 lm |
| Aptumšojams | No |
| Kopējais garums | 130 mm |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 80-89 |
| Lampas spriegums | 230 V |
| Krāsu temperatūra | 6500 K |
| Lampas jauda | 14 W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4008321113139 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 4008321113146 |
| Integrēts krēslas sensors | No |
| Piemērots avārijas barošanai ar līdzstrāvas padevi | No |
| Piemērots biežai pārslēgšanai | No |
| Āra pielietojums | No |
| Gaismas krāsa | 865 |
| Gaismas krāsa saskaņā ar EN 12464-1 | Dienas gaisma balta > 5300 K |
| Vidējais nominālais kalpošanas laiks | 8000 h |