| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | OSRAM DULUX® SUPERSTAR MINI TWIST 8 W/827 E27 |
| Zīmols | OSRAM |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8539 3190 00 |
| ETIM | EC000819 |
| Kontaktligzda | E27 |
| Gaismas plūsma | 430 lm |
| Aptumšojams | No |
| Kopējais garums | 88 mm |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 80-89 |
| Diametrs | 41 mm |
| Lampas spriegums | 220-240 V |
| Krāsu temperatūra | 2700 K |
| Lampas jauda | 8 W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4052899202207 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 4052899202214 |
| Energoefektivitātes klase | A |
| Integrēts krēslas sensors | No |
| Piemērots avārijas barošanai ar līdzstrāvas padevi | No |
| Piemērots biežai pārslēgšanai | No |
| Āra pielietojums | No |
| Gaismas krāsa | 827 |
| Gaismas krāsa saskaņā ar EN 12464-1 | Silti balta <3300 K |
| Vidējais nominālais kalpošanas laiks | 10000 h |
| Svērtais enerģijas patēriņš 1000 stundās | 8 kWh |