921DRP-02B 1.4W12VW2.1X9.5D BLI2 OSRAM image 1
921DRP-02B 1.4W12VW2.1X9.5D BLI2 OSRAM image 2
921DRP-02B 1.4W12VW2.1X9.5D BLI2 OSRAM thumbnail 1
921DRP-02B 1.4W12VW2.1X9.5D BLI2 OSRAM thumbnail 2
921DRP LED W16W W2.1X9.5d 12V 3W Red Blister 2pcs
Minimālais pasūtījuma daudzums: 5 Pārtraukts
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz 24.12.26
EAN: 4062172160155
MPN: 4062172160155
Iepakojums: 1
Kaste: 2
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 4-6 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums 921DRP-02B 1.4W12VW2.1X9.5D BLI2 OSRAM
Zīmols OSRAM
Kategorijas Auto spuldzes
W2.1x9.5d spuldzes
Izcelsmes valsts* CN
ETIM EC000696
Kontaktligzda W2.1x9.5d
Gaismas plūsma 0 lm
Kopējais garums 35.7 mm
Diametrs 11 mm
Tehnoloģija LED
Standarta indikācija (ECE) Bez ECE kategorijas
Lampas spriegums 12 V
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 4062172160155
Iepakojuma līmenis 2 4062172160155
Citi tehniskie dati
Krāsa Citi
Strāvas stiprums 0 A
Lampas efektivitāte 0 lm/W
Gaismas intensitāte 0 cd
Piemērots dzelzceļa satiksmei No
Kvēldiegu skaits 0
Lampas jaudas kvēldiegs 1 3 W
Lampas jaudas kvēldiegs 2 0 W