| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | OSP 0006 Orientation sign arrow |
| Zīmols | Siedle |
| Kategorijas |
Marķēšana, dokumentācija un piederumi
|
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8310 0000 00 |
| ETIM | EC001288 |
| Krāsa | Sudraba |
| Pašlīmējošs | No |
| Teksts | Piktogramma |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4015739326310 |
| Platums | 154 mm |
| Nesatur halogēnus | No |
| Augstums | 11 mm |
| Garums | 154 mm |
| Magnētisks | No |
| Caurspīdīgs | No |
| Fluorescējošs | No |