OSM32GD4N2M230C MOTORIZED SWITCH FUSE image 1
OSM32GD4N2M230C MOTORIZED SWITCH FUSE image 2
OSM32GD4N2M230C MOTORIZED SWITCH FUSE image 3
OSM32GD4N2M230C MOTORIZED SWITCH FUSE thumbnail 1
OSM32GD4N2M230C MOTORIZED SWITCH FUSE thumbnail 2
OSM32GD4N2M230C MOTORIZED SWITCH FUSE thumbnail 3
OT160E33CP CHANGE-OVER SWITCH
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 6417019504889
MPN: 1SCA118822R1001
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums OSM32GD4N2M230C MOTORIZED SWITCH FUSE
ETIM EC001040
Nominālā pastāvīgā strāva Iu 32 A
Stabu skaits 4
Aizsardzības pakāpe (IP), priekšpuse IP20
Versija kā galvenais slēdzis Yes
Versija kā drošības slēdzis Yes
Nominālā darbības jauda pie AC-23, 400 V 22 kW
Maks. nominālais darba spriegums Ue AC 1000 V