OSM32GD3M230C MOTORIZED SWITCH FUSE image 1
OSM32GD3M230C MOTORIZED SWITCH FUSE image 2
OSM32GD3M230C MOTORIZED SWITCH FUSE thumbnail 1
OSM32GD3M230C MOTORIZED SWITCH FUSE thumbnail 2
OSM63GD3M230C MOTORIZED SWITCH FUSE
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 6417019487618
MPN: 1SCA116664R1001
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums OSM32GD3M230C MOTORIZED SWITCH FUSE
ETIM EC001040
Nominālā pastāvīgā strāva Iu 32 A
Stabu skaits 3
Piemērots drošinātājiem NH000
Versija kā galvenais slēdzis Yes
Versija kā drošības slēdzis Yes
Nominālā darbības jauda pie AC-23, 400 V 22 kW
Maks. nominālais darba spriegums Ue AC 1000 V