OSM160GD3M230C MOTORIZED SWITCH FUSE image 1
OSM160GD3M230C MOTORIZED SWITCH FUSE image 2
OSM160GD3M230C MOTORIZED SWITCH FUSE image 3
OSM160GD3M230C MOTORIZED SWITCH FUSE thumbnail 1
OSM160GD3M230C MOTORIZED SWITCH FUSE thumbnail 2
OSM160GD3M230C MOTORIZED SWITCH FUSE thumbnail 3
OSM32GD3M230C MOTORIZED SWITCH FUSE
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 6417019487694
MPN: 1SCA116673R1001
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: Pēc pieprasījuma
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums OSM160GD3M230C MOTORIZED SWITCH FUSE
Zīmols ABB
Kategorijas Drošinātāju slēdži-atvienotāji
Izcelsmes valsts* FI
Harmonizētās sistēmas kods 8536 5080 00
ETIM EC001040
Nominālā pastāvīgā strāva Iu 160 A
Stabu skaits 3
Piemērots drošinātājiem NH000, NH00
Versija kā galvenais slēdzis Yes
Versija kā drošības slēdzis Yes
Nominālā darbības jauda pie AC-23, 400 V 132 kW
Maks. nominālais darba spriegums Ue AC 1000 V
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 6417019487694
Citi tehniskie dati
Kabeļa ievade Citi
Nosacītā nominālā īssavienojuma strāva Iq 80 kA
Integrēta motora piedziņa No
Galvenās ķēdes elektriskā pieslēguma veids Skrūves savienojums
Versija kā avārijas apturēšanas uzstādīšana No
Vadības elementa veids Garais pagriežamais rokturis
Nominālā īstermiņa izturības strāva lcw 5 kA
Piemērots uzstādīšanai uz grīdas No
Piemērots montāžai priekšpusē No
Piemērots kopņu montāžai Yes
Ar kļūdu aizsardzību Yes
Motora piedziņa pēc izvēles No
Pozīcijas kontroles elements Kreisā
Aprīkots ar savienotājiem Yes
Lejupielādes
Apraksts
Including a handle for manual operation, bolt kit with nut and washers for all terminals (100A…1250A), male connectors for control circuit and a handle and spare fuse storage clip.