OSM125GD4N2M230C MOTORIZED SWITCH FUSE image 1
OSM125GD4N2M230C MOTORIZED SWITCH FUSE image 2
OSM125GD4N2M230C MOTORIZED SWITCH FUSE thumbnail 1
OSM125GD4N2M230C MOTORIZED SWITCH FUSE thumbnail 2
OSM32GD4N2M230C MOTORIZED SWITCH FUSE
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 6417019505039
MPN: 1SCA118828R1001
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums OSM125GD4N2M230C MOTORIZED SWITCH FUSE
ETIM EC001040
Nominālā pastāvīgā strāva Iu 125 A
Stabu skaits 4
Piemērots drošinātājiem NH000, NH00
Versija kā galvenais slēdzis Yes
Versija kā drošības slēdzis Yes
Nominālā darbības jauda pie AC-23, 400 V 110 kW
Maks. nominālais darba spriegums Ue AC 1000 V
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 6417019505039
Citi tehniskie dati
Kabeļa ievade Citi
Nosacītā nominālā īssavienojuma strāva Iq 80 kA
Integrēta motora piedziņa No
Galvenās ķēdes elektriskā pieslēguma veids Skrūves savienojums
Versija kā avārijas apturēšanas uzstādīšana No
Vadības elementa veids Garais pagriežamais rokturis
Nominālā īstermiņa izturības strāva lcw 5 kA
Piemērots uzstādīšanai uz grīdas No
Piemērots montāžai priekšpusē No
Piemērots kopņu montāžai Yes
Ar kļūdu aizsardzību Yes
Motora piedziņa pēc izvēles No
Pozīcijas kontroles elements Kreisā
Aprīkots ar savienotājiem Yes
Lejupielādes
Apraksts
Including a handle for manual operation, bolt kit with nut and washers for all terminals (100A…1250A), male connectors for control circuit and a handle and spare fuse storage clip.