OS63GD22N2P SWITCH FUSE image 1
MD01 image 2
OS63GD22N2P SWITCH FUSE image 3
OS63GD22N2P SWITCH FUSE thumbnail 1
MD01 thumbnail 2
OS63GD22N2P SWITCH FUSE thumbnail 3
OS63GD22N2P Lasttrennschalter f. Sich. 4-polig 63A m. Griff u. Welle
Piegādātāja krājumā
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 6417019476551
MPN: 1SCA115230R1001
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums OS63GD22N2P SWITCH FUSE
Izcelsmes valsts* FI
Harmonizētās sistēmas kods 8504 9090 00
ETIM EC001040
Nominālā pastāvīgā strāva Iu 63 A
Stabu skaits 4
Aizsardzības pakāpe (IP), priekšpuse IP40
Versija kā drošības slēdzis Yes
Nominālā darbības jauda pie AC-23, 400 V 55 kW
Maks. nominālais darba spriegums Ue AC 1000 V