OS63GD12P SWITCH FUSE image 1
MD01 image 2
OS63GD12P SWITCH FUSE image 3
OS63GD12P SWITCH FUSE image 4
OS63GD12P SWITCH FUSE thumbnail 1
MD01 thumbnail 2
OS63GD12P SWITCH FUSE thumbnail 3
OS63GD12P SWITCH FUSE thumbnail 4
OS63GD04N2P SWITCH FUSE
Piegādātāja krājumā
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 6417019476520
MPN: 1SCA115227R1001
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums OS63GD12P SWITCH FUSE
ETIM EC001040
Nominālā pastāvīgā strāva Iu 63 A
Stabu skaits 3
Aizsardzības pakāpe (IP), priekšpuse IP20
Versija kā drošības slēdzis Yes
Nominālā darbības jauda pie AC-23, 400 V 55 kW
Maks. nominālais darba spriegums Ue AC 1000 V