OS63GD11P SWITCH FUSE image 2
MD01 thumbnail 1
OS63GD11P SWITCH FUSE thumbnail 2
OS63GD11P Lasttrennschalter f. Sich. 2-polig 63A m. Griff u. Welle
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 6417019487083
MPN: 1SCA116711R1001
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums OS63GD11P SWITCH FUSE
ETIM EC001040
Nominālā pastāvīgā strāva Iu 63 A
Stabu skaits 2
Versija kā drošības slēdzis Yes
Nominālā darbības jauda pie AC-23, 400 V 55 kW
Maks. nominālais darba spriegums Ue AC 1000 V