OS63GD03P SWITCH FUSE image 1
OS63GD03P SWITCH FUSE image 2
OS63GD03P SWITCH FUSE image 3
OS63GD03P SWITCH FUSE thumbnail 1
OS63GD03P SWITCH FUSE thumbnail 2
OS63GD03P SWITCH FUSE thumbnail 3
Switch fuse OS range OS63GD03
Piegādātāja krājumā
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 6417019476476
MPN: 1SCA115207R1001
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums OS63GD03P SWITCH FUSE
ETIM EC001040
Nominālā pastāvīgā strāva Iu 63 A
Stabu skaits 3
Aizsardzības pakāpe (IP), priekšpuse IP20
Versija kā drošības slēdzis Yes
Nominālā darbības jauda pie AC-23, 400 V 55 kW
Maks. nominālais darba spriegums Ue AC 1000 V