OS63GD03K SWITCH FUSE image 2
MD01 thumbnail 1
OS63GD03K SWITCH FUSE thumbnail 2
OS63GD03K Lasttrennschalter f. Sich. 3-polig 63A m. direkt mon. Griff
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 6417019487236
MPN: 1SCA116738R1001
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: Pēc pieprasījuma
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums OS63GD03K SWITCH FUSE
Zīmols ABB
Kategorijas Drošinātāju slēdži-atvienotāji
Izcelsmes valsts* FI
Harmonizētās sistēmas kods 8536 5080 00
ETIM EC001040
Nominālā pastāvīgā strāva Iu 63 A
Stabu skaits 3
Piemērots drošinātājiem NH000
Versija kā galvenais slēdzis Yes
Versija kā drošības slēdzis Yes
Nominālā darbības jauda pie AC-23, 400 V 55 kW
Maks. nominālais darba spriegums Ue AC 1000 V