OS630D22N2P SWITCH FUSE image 1
OS630D22N2P SWITCH FUSE image 2
OS630D22N2P SWITCH FUSE image 3
OS630D22N2P SWITCH FUSE thumbnail 1
OS630D22N2P SWITCH FUSE thumbnail 2
OS630D22N2P SWITCH FUSE thumbnail 3
OS630D04N2P SWITCH FUSE
Piegādātāja krājumā
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 6417019283609
MPN: 1SCA022825R4450
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums OS630D22N2P SWITCH FUSE
ETIM EC001040
Nominālā pastāvīgā strāva Iu 570 A
Stabu skaits 4
Versija kā drošības slēdzis Yes
Nominālā darbības jauda pie AC-23, 400 V 630 kW
Maks. nominālais darba spriegums Ue AC 1000 V