OS630D12 SWITCH FUSE image 1
OS630D12 SWITCH FUSE image 2
OS630D12 SWITCH FUSE image 3
OS630D12 SWITCH FUSE image 4
OS630D12 SWITCH FUSE image 5
OS630D12 SWITCH FUSE image 6
OS630D12 SWITCH FUSE thumbnail 1
OS630D12 SWITCH FUSE thumbnail 2
OS630D12 SWITCH FUSE thumbnail 3
OS630D12 SWITCH FUSE thumbnail 4
OS630D12 SWITCH FUSE thumbnail 5
OS630D12 SWITCH FUSE thumbnail 6
OS630D03P SWITCH FUSE
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 6417019283531
MPN: 1SCA022825R3720
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums OS630D12 SWITCH FUSE
ETIM EC001040
Nominālā pastāvīgā strāva Iu 570 A
Stabu skaits 3
Versija kā drošības slēdzis Yes
Nominālā darbības jauda pie AC-23, 400 V 630 kW
Maks. nominālais darba spriegums Ue AC 1000 V