OS60GJS30 FUSIBLE DISCONNECT SWITCH image 1
OS60GJS30 Lasttrennschalter f. Sich. 3-polig 60A o. Griff UL/CSA
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 6417019482835
MPN: 1SCA116051R1001
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: Pēc pieprasījuma
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums OS60GJS30 FUSIBLE DISCONNECT SWITCH
Zīmols ABB
Kategorijas Drošinātāju slēdži-atvienotāji
Izcelsmes valsts* FI
Harmonizētās sistēmas kods 8536 5080 00
ETIM EC001040
Nominālā pastāvīgā strāva Iu 63 A
Stabu skaits 3
Piemērots drošinātājiem Citi
Versija kā galvenais slēdzis Yes
Versija kā drošības slēdzis Yes
Nominālā darbības jauda pie AC-23, 400 V 55 kW
Maks. nominālais darba spriegums Ue AC 1000 V