OS50GF12 SWITCH FUSE image 1
OS50GF12 SWITCH FUSE image 2
OS50GF12 SWITCH FUSE thumbnail 1
OS50GF12 SWITCH FUSE thumbnail 2
OS50GF12 SWITCH FUSE
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz nākamajam cenrādim vai kamēr prece ir krājumā
EAN: 6417019478814
MPN: 1SCA115552R1001
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 4-6 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums OS50GF12 SWITCH FUSE
Zīmols ABB
Kategorijas Drošinātāju slēdži-atvienotāji
Izcelsmes valsts* FI
Harmonizētās sistēmas kods 8536 5080 00
ETIM EC001040
Nominālā pastāvīgā strāva Iu 50 A
Stabu skaits 3
Piemērots drošinātājiem 14x51 mm
Versija kā galvenais slēdzis Yes
Versija kā drošības slēdzis Yes
Nominālā darbības jauda pie AC-23, 400 V 37 kW
Maks. nominālais darba spriegums Ue AC 1000 V