OS40FD12000 SWITCH FUSE image 1
OS40FD12000 SWITCH FUSE image 2
OS40FD12000 SWITCH FUSE image 3
OS40FD12000 SWITCH FUSE image 4
OS40FD12000 SWITCH FUSE thumbnail 1
OS40FD12000 SWITCH FUSE thumbnail 2
OS40FD12000 SWITCH FUSE thumbnail 3
OS40FD12000 SWITCH FUSE thumbnail 4
OS32FB22A1N1 SWITCH FUSE
Piegādātāja krājumā
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 6417019421797
MPN: 1SCA108914R1001
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: Pēc pieprasījuma
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums OS40FD12000 SWITCH FUSE
Zīmols ABB
Kategorijas Drošinātāju slēdži-atvienotāji
Izcelsmes valsts* LT
Harmonizētās sistēmas kods 8536 5080 00
ETIM EC001040
Nominālā pastāvīgā strāva Iu 40 A
Stabu skaits 3
Aizsardzības pakāpe (IP), priekšpuse IP20
Piemērots drošinātājiem NH000
Versija kā galvenais slēdzis Yes
Versija kā drošības slēdzis Yes
Nominālā darbības jauda pie AC-23, 400 V 30 kW
Maks. nominālais darba spriegums Ue AC 1000 V