OS400J02P FUSIBLE DISCONNECT SWITCH image 2
MD01 thumbnail 1
OS400J02P FUSIBLE DISCONNECT SWITCH thumbnail 2
OS400J02P Lasttrennschalter f. Sich. 2-polig 400A m. Griff u. Welle UL/CSA
EAN: 6417019410821
MPN: 1SCA107596R1001
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 4-6 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums OS400J02P FUSIBLE DISCONNECT SWITCH
ETIM EC001040
Nominālā pastāvīgā strāva Iu 400 A
Stabu skaits 2
Piemērots drošinātājiem Citi
Versija kā galvenais slēdzis Yes
Versija kā drošības slēdzis Yes
Nominālā darbības jauda pie AC-23, 400 V 400 kW
Maks. nominālais darba spriegums Ue AC 1000 V