OS400D04N2 SWITCH FUSE image 1
OS400D04N2 Lasttrennschalter f. Sich. 4-polig 400A o. Griff u. Welle
EAN: 6417019245669
MPN: 1SCA022754R2620
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 4-6 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums OS400D04N2 SWITCH FUSE
ETIM EC001040
Nominālā pastāvīgā strāva Iu 400 A
Stabu skaits 4
Piemērots drošinātājiem NH0, NH1, NH2
Versija kā galvenais slēdzis Yes
Versija kā drošības slēdzis Yes
Nominālā darbības jauda pie AC-23, 400 V 400 kW
Maks. nominālais darba spriegums Ue AC 1000 V